O spolku

Freedom Art v Nedvědici – cesta pro využití volného času dětí, mládeže i dospělých

Snad každý člověk se občas zamýšlí nad tím, jak naložit s volným časem. Ráda bych Vám představila nově vzniklé volnočasové centrum, které je od září 2014 k dispozici pro všechny děti, teenagery i dospělé z Nedvědice a okolí pod názvem Freedom Art. Anglický název v sobě ukrývá vyjádření toho, co je pro nás důležité, a to svoboda a volnost umění. Centrum má dvě prostorné třídy (cca 52 m2) – hudební a výtvarnou – obě s podlahovým vytápěním. Většina výuky kroužků tanečních, literárních, relaxačních atd. se totiž odehrává vsedě na zemi a nám jde především o to, aby našim malým i velkým návštěvníkům bylo u nás příjemně a zbytečně se nenachladili. Prozatím je připravená nabídka 14 aktivit a to nejen pro děti. Do značné míry závisí na zájmu Vás, veřejnosti, i na lektorech Freedom Art. V této chvíli máme síť deseti kvalifikovaných lektorů, kteří se Vašim dětem i Vám budou věnovat.

Freedom Art nabízí rodičům dětí na 1. stupni ZŠ v Nedvědici službu bezpečného přesunu na kroužek. V praxi to znamená, že lektorka vyzvedne dle domluvy s rodiči a vedením ZŠ Nedvědice děti před družinou a bezpečně je dovede na jejich zájmovou aktivitu.

Nabízíme i pronájem prostor pro soukromé akce (oslavy, soustředění, worshopy, semináře apod.). K dispozici je profiaudio sestava, promítací plátno, projektor, flipchart, tabule aj. Cena dle dohody a využití techniky. Dotazy zodpovíme na naší mailové adrese.

Naše e-mailová adresa freedomart@centrum.cz slouží i k případným Vašim návrhům ohledně volnočasových aktivit, které byste zde chtěli mít. Za celý tým Freedom Art se budu snažit konkrétní aktivitu „přinést“ do centra. Na závěr bych ráda vyzvala podnikatelské subjekty z Nedvědice i okolí, které by se chtěly sponzorsky zapojit do podpory Freedom Art, aby mě v případě zájmu kontaktovaly na výše uvedené e-mailové adrese. Budu se těšit na Váš zájem a radostnou spolupráci v nastávajícím školním roce 2018/2019.

Číslo účtu: 2800655805

Kód banky: 2010

 

Za tým lektorů Freedom Art

Mgr. Petra Glosr Cvrkalová